SEPKO õlipüüdurid


 

Erinevates tegevustes kasutatakse palju õliprodukte ning sellest tingituna on õlilekkeid veesüsteemidesse pea võimatu takistada. Vaja on modernset ja efektiivset õlipüüduri tehnoloogiat, mis takistaks keskkonna saastamist.

Doranova pakutavad SEPKO õlipüüdurid on mõeldud kõikidele nominaalsuurustele, mis on kooskõlas Euroopa standardiga EN 858-1 veevoolu sageduste jaoks 1,5 kuni 150 liitrit sekundis.

Valikuna on võimalik meie õlipüüduritele lisada ka integreeritud mudapüüdur, trapp.

Meie pakutavad õlipüüdurid ei sisalda liikuvaid või kuluvaid osakesi ning on seeläbi äärmiselt vastupidavad ja vajavad vähe hooldust. Õlipüüdurid on varustatud koaleerumistehnoloogiaga, mis on ennast tõestanud kui kõige efektiivsema gravitatsiooni põhjal töötava õli separatsiooni meetodina turul. See omab lisaks ka tugevat vastupidavust prahi, muda ja bioloogilise kasvu põhjustatud ummistustele.

*SEPKO horisontaalpüüdur

*SEPKO vertikaalpüüdur

Õlipüüdurite paigaldusel tuleb arvestada eraldajasse sattuva reo- või vihmavee kogust, õli tihedust ning võimalike õlist eraldunud kahjulike ainete kontsentratsioone. Pakume õlipüüdureid koos paigaldusega ning samuti rendime seadmeid.

Pakume muuhulgas:

  • Paigaldust, kasutuskoolitust;
  • Järelvalvet ja analüüsimist;
  • Eemaldatud õli käitlust.

 

Lisainfo ja hinnapakkumised:

Markus Kaljuste

+372 526 4676

markus.kaljuste(at)doranova.ee