Meil on hea meel teatada, et Doranova Baltic OÜ on nüüdsest ametlikuks edasimüüjaks Leedu veefiltreid tootvale ettevõttele Amii, kelle alla kuuluvad brändid Bluefilter ja Fitaqua.

Meil on hea meel teatada, et Doranova Baltic OÜ on nüüdsest ametlikuks edasimüüjaks Poola õlipüüreid tootvale ettevõttele Eneka, kelle alla kuulub bränd SEPKO.

Meil on hea meel teatada, et Doranova Baltic OÜ on nüüdsest ametlikuks pakkujaks madala profiiliga vastupidavatele kogumismahutitele, mille mahutatavus on 3000L ning mille suurus ulatub laiusesse, mitte sügavusse. Suurema inimekvivalendi puhul on võimalik meie kogumismahuteid ühendada ka järjestikku.

Üha enam soovivad korteriühistud ja ettevõtjad vahetada vananenud välimusega prügimahutid välja soliidsemate süvakogumismahutite vastu. See on ka igati põhjendatud, kuna kavalalt paigutatud süvakogumismahutid võtavad tavalise prügimahutiga võrreldes vähem ruumi. Vabanenud ruumi saab rakendada näiteks parkimiskohtadena, mis aina kasvava autoomanike hulga juures vajalikuks osutuda võivad.