Süvamahutid


Süvamahuti konteinerite kujundamisel on arvestatud aastate pikkust jäätmehooldustoodete valmistamise kogemust, sealhulgas on kasutatud alati uusi tehnilisi lahendusi ja arvestatud tagasisidena klientide soove.

 

 

Süvamahutid 1,5; 3 ja 5 m3

  • Süvakogumismahuti tagab oluliselt parema mahutavuse ning on kasutajasõbralik. Tooted sobivad hästi korteriühistutele, haljasaladele, parkidesse, elamurajooni-, ja maanteede peatumiskohtade prügikogumiseks.

  • Süvakogumismahuteid on kerge paigaldada. Disain võimaldab paljude variantidega ankurdada konteinerid erinevatesse pinnastesse.

  • Mahutid ja kaane osa on valmistatud tehases ühes tükis rotatsiooni meetodil, 100% veekindlast, löökidele vastupidavast HD polüetüleenist. Standardvärvidena kasutatakse enim graniitefektiga halli tooni.

  • Süvamahutid tühjendatakse ühekordse tõstega tugevast materjalist tõstekotiga kraanaga prügiautosse või lahtisesse konteinerisse. Esmalt kinnitakse tõstuki konks kaane ülaosal asuvasse metallrõngasse. Seejärel tõstetakse kott hüdraulika abil konteinerist välja. Kui tõstekott on tõstetud veoauto kohale, avatakse kott, vabastades köis kindla tõmbega. Jäätmed kukuvad veoautose. Seejärel suletakse tõstekoti põhi ning asetatakse see tagasi maa-alusesse konteinerisse. Tõstekotti on testitud vastavalt standardile EN 1898/ISO 21898. Tõstekotid on lamineeritud, polüpropüleenist tekstiiliga.

  • Konteinerite kasutamine vähendab tunduvalt tühjendamis-kordi kuna jäätmed vajuvad raskusega konteineris allapoole. Sobib hästi ka jäätmete liigiti sorteerimiseks.

  • Süvamahutid säästavad ruumi, sest maapeal asub vaid 1/3 konteinerist, mis annab lisaruumi nii teistele teenustele kui ka autode parkla kohale.

  • Disain, struktuurne välispind ja isesulguv sisseviskeava kaaneosa aitavad kaasa hügieeni parandamisele. Lõhnatu ja puhas kuna maa-all on temperatuur jahedam. Prügi on kaitstud lindude ja näriliste eest. Süvamahutite ümbrus säilib puhta ja korralikuna.

 

Lisainfo ja hinnapakkumised:

+372 6101 101

doranovabaltic(at)doranova.ee