Süvamahutid


Süvamahuti konteinerite kujundamisel on arvestatud aastate pikkust jäätmehooldustoodete valmistamise kogemust, sealhulgas on kasutatud alati uusi tehnilisi lahendusi ja arvestatud tagasisidena klientide soove.

Süvakogumismahuti tagab, võrreldes tavamahutitega oluliselt parema mahutavuse ning on kasutajasõbralik. Tooted sobivad hästi korteriühistutele, haljasaladele, büroohoonetele, parkidesse, elamurajooni-, ja maanteede peatumiskohtade prügikogumiseks. Süvakogumismahutite kasutamine uusarendustes võib säästa väärtuslikku pinda kinnistul. 

Paigaldus ja suurused

Süvakogumismahuteid on kerge paigaldada. Arvesse tuleb võtta kommunikatsioone, puid kui ka tühjendusveoki ligipääsetavust. Disain võimaldab paljude variantidega ankurdada konteinerid erinevatesse pinnastesse. Valikus on erinevate mahtude ja paigaldussügavustega mahutid.

Mahutid ja kaane osa on valmistatud 100% veekindlast, löökidele vastupidavast HD polüetüleenist. Standardvärvidena kasutatakse enim halli tooni. Jäätmete liigiti paremaks sorteerimiseks on võimalik valmistada kaaned või luugid vastavatesse värvidesse.

Lihtne kasutus

Süvamahutid tühjendatakse ühekordse tõstega tugevast materjalist tõstekotiga kraanaga prügiautosse või lahtisesse konteinerisse. Esmalt kinnitatakse tõstuki konks kaane ülaosal asuvasse metallrõngasse. Seejärel tõstetakse kott hüdraulika abil konteinerist välja. Kui tõstekott on tõstetud veoauto kohale, avatakse kott, vabastades köis kindla tõmbega. Jäätmed kukuvad veoautosse. Seejärel suletakse tõstekoti põhi ning asetatakse see tagasi maa-alusesse konteinerisse. Tõstekott on vastavuses standardiga EN 1898/ISO 21898. Tõstekotid on lamineeritud, taaskasutatavast polüpropüleenist tekstiiliga.

 

Selge kokkuhoid

Konteinerite kasutamine vähendab tunduvalt tühjendamis-kordi kuna jäätmed vajuvad raskusega konteineris allapoole. Jahedam temperatuur maa-all eemaldab ebameeldiva lõhna leviku mahutite ümbert. Süvamahutid sobivad hästi ka jäätmete liigiti sorteerimiseks. Mahutid säästavad ruumi, kuna maapeal asub vaid 1/3 konteinerist, mis annab lisaruumi nii teistele teenustele kui ka autode parkla kohale.

Moodne ja ilus välimus

Süvamahutite välisviimistlusel on valida erinevate materjalide ja värvide vahel (nagu näiteks puit või puitplastik). Disain, struktuurne välispind ja isesulguv kaaneosa aitavad kaasa hügieeni ja linnapildi parandamisele. Süvamahutite ümbrus säilib puhta ja korralikuna. Jäätmed on kaitstud lindude ja näriliste eest.

 

Lisainfo ja hinnapakkumised:

+372 6101 101

doranovabaltic(at)doranova.ee