Õlipüüdurid


Erinevates tegevustes kasutatakse palju õliprodukte, sellest tingituna on õlilekkeid veesüsteemidesse pea võimatu takistada. Vaja on modernset ja efektiivset õlipüüduri tehnoloogiat, mis takistaks keskkonna saastamist.

Meie pakutavaid õlipüüdureid toodetakse kõikidele nominaalsuurustele, mis on kooskõlas Euroopa standardiga EN 858-1 veevoolu sageduste jaoks 1,5 kuni 150 liitrit sekundis.

Valikuna on võimalik meie õlipüüduritele lisada ka integreeritud mudapüüdur, trapp.

Doranova pakutavad õlipüüdurid ei sisalda liikuvaid või kuluvaid osakesi ning on seeläbi äärmiselt vastupidavad ja vajavad vähe hooldust. Õlipüüdurid on varustatud koaleerumistehnoloogiaga, mis on ennast tõestanud kui kõige efektiivsema gravitatsiooni põhjal töötava õli separatsiooni meetodina turul. See omab lisaks ka tugevat vastupidavust prahi, muda ja bioloogilise kasvu põhjustatud ummistustele.

*SEPKO horisontaalpüüdur

*SEPKO vertikaalpüüdur

Õlipüüdurite paigaldusel tuleb arvestada eraldajasse sattuva reo- või vihmavee kogust, õli tihedust ning võimalike õlist eraldunud kahjulike ainete kontsentratsioone. Pakume õlipüüdureid koos paigaldusega ning samuti rendime seadmeid.

Pakume muuhulgas:

  • Paigaldust, kasutuskoolitust;
  • Järelvalvet ja analüüsimist;
  • Eemaldatud õli käitlust.

 

Lisainfo ja hinnapakkumised:

+372 6101 101

doranovabaltic(at)doranova.ee