Veemahutid


Kogumismahuteid valitakse hajaasustuspiirkondadesse, kus puudub üldine kanalisatsiooniühendus. 

Doranova pakutavad kogumismahutid on mahutatavusega 2500; 3000 ja 6000L ning madala profiiliga, mis tähendab et suurus ulatub laiusesse, mitte sügavusse. Suurema inimekvivalendi puhul on võimalik neid ühendada ka järjestikku.

Paigalduskulutuste osas tähendab madala profiiliga kogumismahuti ökonoomsust, sest paigaldusele kulub vähem ressurssi võrreldes sügavusse ulatuvate kogumismahutitega.

Kogumismahuti puhul on tegemist rotovalu meetodiga toodetud polüetüleen plastikust löögikindla ja vastupidava mahutiga, mida kasutatakse:

  • Hallvesi (vesi valamutest, pesumasinatest ja nõudepesumasinatest)
  • Kanalisatsioon (must vesi)
  • Vihmavesi
  • Joogivesi. Mahutit toodetakse kasutades FDA (Food and Drug Administration) poolt kinnitatud materialiga.

Mahutitele pakume ka kolme erinevat kaelapikendust, et saavutada vajaolev matmissügavus. Standardina on mahutil küljes kael matmissügavusele 265mm.

Lisana pakume ka kaelasid, mis vastavad matmissügavusele 650mm ja 820mm ning pikendavat teleskoopkaela, mis vastab matmissügavustele 870mm-1000mm.

Kui soovite mahuti täituvust jälgida lihtsalt ning teada saada, et millal on õige aeg seda tühjendada, siis pakume valikuna ka nivooandurit, mille alarm käivitub, kui mahuti sees on veel 500L vaba ruumi.  Alarmile on võimalik lisada ka SMS-teavitus. 

 

Lisainfo:

+372 6101 101

doranovabaltic(at)doranova.ee